چرا باید به فروشگاه بانه سانا اعتماد کرد ؟

فروشگاه بانه سانا چندین به صورت حضوری در شهر تجاری بانه اقدام به تهیه و فروش محصولات اصلی شرکت های معتبر خارجی کرده است و با ایجاد یک فضای کسب و کار انلاین سعی در جذب مشتریان و پاسخ به اعتماد انان نموده است همچنین مجوز های نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تائید هویت از وزرارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی را داراست.

ایا محصولات فروشگاه بانه سانا اصلی می باشند؟

بله

تمامی کالاهای موجود در فروشگاه کاملا اصلی و همراه با گارانتی و ضمانت نامه اصلی به دست مشتریان می رسد. و فروشگاه در قبال جنس ارائه شده در صورت بروز هرگونه مشکل خود را پاسخگو می داند. و در صفحه ی بررسی تمامی محصولات موجود در وبسایت لینک کالای اصلی قرار داده شده است. و پس از اطمینان از اصالت کالا اقدام به خرید کالا بنمایید.

ایا کالاهای موجود در فروشگاه دارای گارانتی هستند ؟

بله

کلیه ی اجناس عرضه شده دارای گارانتی شرکت معتبر روژیار صنعت سانا بوده که در سراسر ایران شعبه داشته و در صورت خرید کالا با گارانتی شرکت روژیار صنعت، سرویسکاران این شرکت خدمات نصب و راه اندازی به همراه خدمات مربوط به گارانتی را ارائه می دهند.

شرایط خرید از فروشگاه بانه سانا به چه صورت است ؟

برای راحتی بیشتر و اطمینان از سالم و اصلی بودن کالا ، بانه سانا امکان پرداخت هزینه ی کامل کالا را در درب منزل را برای مشتریان ارائه داده است و شما تنها با یک تماس تلفنی می توانید محصول موردنظر را سفارش بدهید و در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را در اختیار خواهید داشت.

ساعات سفارش در فروشگاه به چه صورت می باشد ؟

هر روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب ما در بانه سانا پذیرای سفارشات شما هستیم و در سریع ترین زمان ممکن محصول مورد نظر برای شما ارسال می شود.

اطلاع بیشتر و تخصصی تر را از کجا دریافت کنم ؟

شما با برقراری تماس با کارشناسان ما می توانید هرگونه سوال و ابهامی را که دارید بیان کنید تا ما بتوانیم تمامی سوالات شما را پاسخ بدهیم و در مورد محصولات خود اطلاعات جامع و کاملی برای تصیم گیری بهتر شما ارئه بدهیم.

شماره های کارشناسان ما: محمد زاده ۰۹۱۸۳۷۵۸۶۵۷ ، ۰۹۱۴۹۰۷۹۳۲۲

نحوه ی ارسال کالا ها به چه صورتی می باشد ؟

ارسال کالا در فروشگاه بانه سانا به دو صورت می باشد.

۱- اقلام کوچک مانند اتو ، سشوار و … به وسیله ی اداره ی پست ارسال خواهند شد.

۲- اقلام بزرگ تر مانند یخچال ، لباسشویی و … توسط پیک اختصاصی فروشگاه به دست مشتریان می رسد.

ایا می توان سفارش خود را لغو نمود؟

بله

 شما تا قبل از ارسال محموله می توانید سفارش خود را لغو  وجه پرداختی خود را دریافت کنید.